Türkeli Tesisat Loader

MENÜ

Bizi Tanıyın

TÜRKERİ TESİSATTÜRKERİ TESİSAT

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer vermeyi esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek. Türkeri Tesisat her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli iş politikasıyla hizmetinizdedir.

Firma olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk.

Tesisatta " Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir " prensibiyle çalışan Türkeri Tesisat’a gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Teknolojik altyapımıza yatırımlar yaparak daha profesyonel ve daha eğitimli personellerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız sıhhi tesisat ( su tesisatı, su kaçağı ) gibi alanlarda faliyet göstermektedir. Kalorifer tesisatı, Doğalgaz tesisatı, su kaçağı tespiti, tıkanık açma, kombi petek bakımı, bakır boru tesisatı, bakır boru kaçağı tespiti, merkezi sistem ısıtması, yerden ısıtma, gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaçları karşılıyoruz.

HEMEN ARAYIN

Hızlı tespit ile müşterilerimize 7 gün 24 saat
hizmet prensibi ile hareket etmekteyiz