Kırmadan Lavabo Tıkanıklığı Açma

KIRMADAN LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

Evinizdeki, iş yerinizdeki tesisat sorunları şimdiye kadar oldukça sıkıntılı bir süreç yaratabilmekteydi. Lavabonuz tıkandıysa, tekrardan açılabilmesi için lavabonun kırılmasının sonucunda; etrafın kirlenmesinin, tozların ve nihayetinde ortaya çıkan kötü görüntünün sizleri bezdirdiğini biliyoruz. Firma olarak biz sizlere çok daha güzel bir çözüm sunuyoruz. Kırmadan lavabo tıkanıklığını açmak artık mümkün! Bu yöntemle zemininiz kırılmıyor ve bütçeniz sarsılmıyor.

Lavabo tıkanıkları yanlış tesisat kurulumundan kaynaklanabileceği gibi genellikle yağlı maddelerden ötürü meydana gelmektedir. Özellikle otel ve restoranların mutfaklarında bolca yağlı atığın lavaboya gitmesi ile beraber, tesisat borusu tıkanmaya başlar. Yağlı bir tabaka birikimi üzerine gelecek olan diğer maddeleri de çekecek ve kendisine yapıştıracaktır. Birçok kişi lavabolarını açmak için kimyasal açıcılar kullansa da bunlar hem borulara zarar verir hem de kısa süreli çözümlerdendir. Biz kameralı makinelerimizle tesisat borularınıza, lavabonuza zarar vermeden çalışmamızı sürdürüyor ve sorunu kesin bir biçimde yok ediyoruz. Tıkanıklığı açabilmek için boruyu olumsuz etkileyemeyen yay şeklinde helezonlar kullanıyoruz. Kullandığımız makine güçlü bir şekilde tıkalı gidere su püskürtmektedir ve böylece tıkanıklık yaratan tüm yağlı atıkların borudan çıkartılması amaçlanmaktadır. İşlemlerimize başlarken öncelikle kameralı cihazla lavabonuzun tıkanıklık nedenini tespit ediyoruz. Borulardaki sorunun nedenini anladıktan sonra son teknolojilere uygun şekilde geliştirilmiş olan makinemizi boruya gönderiyoruz. Robot makine yüksek basınçlı su tazyikiyle boru içindeki tüm atıkları yok ediyor ve bunu yaparken herhangi bir kırma işlemi ortaya çıkmıyor.

Özenli ve Dikkatli Çalışma

Biz bu işleri yaparken oldukça özenli ve dikkatli çalışıyoruz. Ekibimiz deneyimli ve konu hakkında bilgili insanlardan oluşmaktadır. Kullandığımız makineler ise teknolojiyle paralel olarak gelişen ve değişen son moda makinelerdir. Gelişmeye ve değişime önem verdiğimizden ötürü tıkanmış lavabo için uygulanan uzun ve zorlu süreçleri artık yaşattırmıyoruz. Sorunlara güçlü ve donanımlı ekipmanlarımızla hızlı ve etkili bir şekilde müdahale ediyoruz. Müşterilerimiz olarak sizin memnuniyetiniz bizler için çok önemli. Kırmadan lavabo tıkanıklığını açmak artık çok kolay! İhtiyacınız olan her anda yanınızdayız. Bunun için bir telefon kadar yakınınızdayız.