Petek Temizliği Nasıl Yapılır ?

PETEK TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Konutlarda ve işyerlerinde yer alan petekler, belirli süreler içinde temizlenmelidirler. Konfor açısından bu temizliğin önemi büyük olduğu kadar, temizliği yapacak kişinin bilgisi de oldukça önemlidir. Çünkü dikkatle ve önemle yapılmayan temizlikler tesisatınız da ağır tahribata sebep olabilir. Nitekim temizlenmeyen ya da gerekli titizlik ve özen ile temizlenmemiş petekler sizlerin yüksek faturalar ödemenize, ancak ısınmamanıza sebep olabilir. Ekonomik açıdan da petek temizliği size uzun vade de fayda sağlayacaktır. Bizler petek temizliği işini oldukça ciddiye alarak bu işi yılların tecrübesi ile yapmaktayız.

Peteklerinizi Kirden Arındırın

Firmamız kullandığı özel içeriğe sahip ilaçlar ile peteklerinizin içinde kir, çamur, pas, kum, kireç gibi tortullardan arınmasını sağlamaktadır. Profesyonel bir ekibe sahip olan firmamız, ilacı peteklere verdikten sonra belli bir süre bekler, takdir edersiniz ki uygulamanın etkili olabilmesi için belli bir süre beklenmesi gerekir. Bu süre sonucunda özel ekipmanlar ile kirli suyu, peteğinize hiçbir zarar vermeden dışarı atmaktayız. Bu işlem bilinçsiz kişilerce yapıldığında peteğin ya da tesisatın içinde kir unutulabilir. Unutulan kirin peteklerinize verebileceği zararı da ödemezler. Bizler bu konuda profesyonel ekibimiz ile çalışmalarımızı yürütmekteyiz.

Titiz İşçilik Düşük Maliyet

Petek temizliği yapmamanız ileri de size yüksek maliyetli sorunlar doğurabilir. Petek temizliği yapan firma bu işi profesyonel olarak nasıl yapması gerektiğini bilmiyorsa peteğinizin içinde kir bırakabilir. Peteğin içinde unutulan bu kirler ileride tesisatınız da daha büyük sorunlara yol açacağından bu işi uzmanlara yaptırmanızı öneriyoruz. Ayrıca yine kullanılan ilacın özelliği bu konuda ayrıca önem taşır. Çünkü kalitesiz ilaçlar, petekte delinmelere yol açarak peteğinizi kaybetmenize sebep olabilir. Petek temizletelim derken elinizdeki petekten de olabilirsiniz. Firmamız, kullandığı ekipmanlar ile bu konuda net bir çözüm sağlamaktadır. Yaptığımız temizliklerin hepsi garantilidir. Petek temizliği ciddiye alınacak bir iştir. Biz işimizin arkasında durarak sizlere garanti veriyoruz. Petek delinmesi, tesisatta oluşabilecek herhangi bir soruna karşı önemle yaklaşarak bu işi büyük bir titizlik ile yapıyoruz.