Su Kaçağı

SU KAÇAĞI

Ev ve işyerlerinizde tesisatınızın kurulumu, kalitesi çok önemlidir. Tesisatta zamanla eskiyen, bozulan ya da yanlış kullanılmış olan malzemelerin neden açtığı sorunlardan bir tanesi de su kaçağıdır. Su kaçaklarının tespiti için kırma işlemi yapılmamaktadır. Bunun sizde yarattığı memnuniyetsizlik ve huzursuzluğu anlayabiliyoruz. Firma olarak teknolojinin her türlü imkanından yararlanan bir şirket yarattık. Gelişmelere hızlı ayak uydurmamız nedeniyle de müşterilerimizin su kaçağı sorunlarına da son derece hızlı bir şekilde müdahale ediyor ve iyi donanımlı ekipmanlarımızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Akustik dinleme cihazlarımız veya termal kameralarımız ile su tesisatı arızalarını tam olarak yakalayıp tespit edebilmekteyiz. Noktasal tespit yeri aşamasını geçtiğimizde ise artık onarımı gerçekleştirmeye hazır hale gelmekteyiz. Bu süreç kısa ve kolaydır.

Pimaş ya da temiz su tesisatınız hatalı bir şekilde kurulmuşsa, malzeme deformasyonu ortaya çıktıysa, özensiz ve kalitesiz işçilikle çalışma yapıldıysa, bağlantı parçalarından kaynaklı problemler mevcutsa, su kaçağı sorunuyla karşılaşmanız oldukça mümkün hale gelecektir. Faturanızın su kullanımınızla orantısız biçimde yüksek gelmesi, alt komşunuzun tavanındaki su damlacıkları, suyunuzun basıncının düşük olması gibi bazı şikayetler su kaçağı sorunlarında en çok görülenler arasında bulunmaktadır. Su ile ilgili olan her alanda ( temiz su tesisatları, kombi-kalorifer sistemleri, yüzme havuzları, su depoları, su tankları vb. ) ekibimiz son moda cihazlar ile tecrübelerini kullanmakta ve hızlı oldukları kadar garantili bir sistemle de çalışmaktadırlar. Tesisattaki su kaçağı kırılıp dökülmeye gerek duyulmadan, herhangi bir ek masraf ya da zaman sorununa yol açmadan kolayca halledebilmektedir. Su kaçağının tespitinden sonraki amacımız; basınca ve ısıya karşı dayanıklılığı, içten dışa doğru kristalleşme yöntemiyle sağlayabilmektir.  Bu hem oldukça kalıcı bir çözüm sağlayacaktır hem de sağlık açısından çevreye ve canlılara herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimiz olarak sizlerin hizmetimizden memnun kalmaları bizim için çok önemlidir. Su kaçağıyla ilgili her türlü şikayetinizi hızlı ve etkili bir şekilde gidermek adına son moda teknolojik ürünler ile çalışmaya önem veriyor ve işinizin kalıcı bir şekilde halledilmesine özen gösteriyoruz. Kalitesiz işçilikle, malzemelerle, tecrübesiz iş yerleriyle çalışmanız size çok daha büyük sıkıntılar yaratabilir.