Tıkalı Boruları Açmak

TIKALI BORULARI AÇMAK

Tıkalı boru sorunu özellikle eski binalarda sıkça görülmektedir. Tuvalet borularının tıkanması başta olmak üzere, lavabo borularında, klozet, pis su ve gider borularında da sıklıkla bu tip sorunlarla karşılaşmamız mümkündür. Eski yöntemlerle bu tıkanıklıklar oldukça zahmetli olmakta ve uzun zaman almaktaydı fakat artık son teknolojik yöntemler, kırma-dökmeyi neredeyse tamamen gereksiz hale getirmektedir. Şimdi kameralı görüntüleme sistemleri ile tıkanıklığın yeri, durumu rahatlıkla tespit edilebiliyor.

En Yeni Yöntemler

Firma olarak en yeni yöntemlerle sorunuzun çözümünü gerçekleştiriyoruz. Mesela klozet borularınızda bir tıkanma var. Donanımlı ekipmanlarımız ve tecrübeli ekibimiz ile tıkanmaya sebep olan parçaları tespit ediyoruz ve bu maddelerin ( tuvalet kağıdı, pamuk, peçete vb. ) parçalanmasını sağlıyoruz. Buradaki amaç suyun akışını yeniden doğal haline getirmek ve devam ettirmek ve biz bunu çok kısa bir sürede, kullandığımız modern cihazlarla gerçekleştirebiliyoruz. Tıkalı boruların açılması artık bu kadar pratik ve hızlı yöntemlerle olabiliyor. Genel olarak bu tıkanıkları; su tesisatındaki tıkanıklıklar ve gider borularındaki tıkanıklar olarak ayırabiliriz. Gider borularındaki sorunların yaygın görülen nedeni, tesisat ile ilgili uygulamaların yanlış biçimde yapılmış olmasıdır. Dirsek kullanımının fazla olması en büyük etkendir. Ayrıca boruların eğimleri doğru olmayabilir. Özel robot ve kamera yöntemi ile beraber mutfak, klozet ve lavabo gibi bu tip gider boru tıkanıkları nerdeyse 15-20 dakika gibi kısa bir sürede açılacaktır. Su tesisatıyla ilgili olan problemlerde ise çoğunlukla söz konusu olan durum; musluklardan suyun gelmemesi ya da az gelmesidir. Yüksek basınçlı makineler ise bu iş için en uygun yöntemdir.

Hızlı ve Etkili Sonuç

Borularınızın tıkanıklığını, gördüğünüz gibi çok kolay, hızlı ve etkili yöntemlerle gideriyoruz. Tıkalı boruların artık stres yaratması gerekmiyor. Bu son teknoloji ürünü cihazlarla ve iyi bir ekiple, hiçbir yerin yıkılmasına neden olmuyoruz. Bilindik pratik yöntemlerle bazı küçük sorunları çözmeyi de deneyebilirsiniz fakat genellikle bu çözümler kalıcı olmazlar ve problem belli aralıklarla tekrarlayabilir. Borularınızla ilgili bir sorununuz olduğunda bizimle iletişime geçin ve tıkanıklıkla ilgili tespitimizi hızlıca gerçekleştirip, sonuç için en uygun yöntemi uygulamaya başlayalım.