Tıkanıklık

TIKANIKLIK

Tıkanıklık lavabo ve tuvaletlerde, suyun geçtiği alanın biriken kir yüzünden daralması neticesinde oluşur. Tıkanıklık yaşam alanlarımızda sus basmasına ve ya kötü koku yayılmasına sebep olur. Bu durum insan sağlığını da etkilemektedir. Gündelik hayata nahoş etkisi olan bu durumu ortadan kaldırıyoruz.

Tıkanıklık Nasıl Çözülür?

Tıkanıklığın çözümü için yıllarca çok yöntem denendi. Özellikle kırma işlemiyle tıkanıklığı çözmek, tercih edilmek istenmeyen bir yöntem olarak tarihte kaldı. Biz son teknolojiyle tıkanıklığa çözüm sunuyoruz. Kamera sistemi kullanımıyla işimizi kolaylıkla sonuçlandırıyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı: Suların üst üste gelip borudan geçememesi neticesinde suyun geri püskürmesi yahut gider borusuna bağlı herhangi delikten suyun fışkırmasıyla meydana gelir. Bu süreci banyonuza zarar vermeden, fayanslarınız kırılmadan sonuçlandırıyoruz. Modern teknolojisi sunduğu imkanlar dahilinde problemin kaynağını dakikalar içinde tespit edip çözümü gerçekleştiriyoruz. Kullandığımız teknoloji ve sistemli çalışmamız sayesinde, uzman ekibimizle evinize gelip evinizde hiçbir tahribat oluşturmadan, tıkanıklığı hızlı ve pratik şekilde çözerek hayatınıza, sağlığınıza destek oluyoruz.

Son Teknoloji Cihazlarımız ve Uzman Ekibimizle Tıkanıklık Bizim İçin Sorun Değil

Toplu konutlarda sıkça rastladığımız tıkanıklık durumları, bir dairede meydana gelen tıkanıklığın tüm dairelerin tesisatını etkilemesi sebebiyle oluşmaktadır. Toplu konutlarda meydana gelen bu tıkanıklık sorununu, uzman ekibimizle kapsamlı bir çalışma neticesinde çözebilmekteyiz. Kullandığımız sistemin ilk basamağı kamera ile tespittir. Tespit ettiğimiz sorunun ana kaynağına ulaşıp buradaki atık su borularını inceleriz. Gerçekleştirdiğimiz analiz sonucunda tıkanıklığın oluştuğu noktaya bol tazyikli basınç uygulanır ve tıkanıklığı oluşturan atık maddelerin ilerlemesi sağlanır. Genellikle bu çalışma başarılı sonuç vermektedir. İhtimaller dahilinde, tıkanıklığı bu yolla çözmeye çalışmak başarısız olduğu takdirde, başka cihazlar kullanarak tıkanıklığın olduğu bölge temizlenir. Alternatif çözümlerimiz mevcut. Ama çözümlerimiz daima tahribat oluşturmayan işlemlerle gerçekleşir. Amacımız; zaman kaybını önlemek ve sağlığınızı korunmasına destek olmaktır. Yaşadığınız sorunu bir tahribat oluşmadan çözmenin daima en pratik yolunu aramaktayız. Tahribata sebep olacak yöntemler uygulamayı seçmiyoruz, çünkü oluşacak maddi zararın bütçenize olumsuz etkilemesini istemiyoruz. Bir tıkanıklığın hayatınızı zorlaştırmasına, zamanınızı çalmasına engel olmak için hizmetinizdeyiz. Yüksek donanım ve uzman bir ekiple hayatınızı kolaylaştırıyoruz.