Kurumsal

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer vermeyi esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.

Türkeri Tesisat her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli iş politikasıyla hizmetinizdedir

Firma olarak siz değerli müşterilerimizle daha iyi iletişime geçebilmek için web sitemizi oluşturduk.

Web sitemiz üzerinden bizimle temasa geçebilir, firmamız ile ilgili yorum ve eleştirilerinizi bize iletebilirsiniz.

Türkeri Tesisat sektördeki çalışma hayatına 1989 yılında başladı. Babamdan devraldığım ata mesleğini 2004 yılından beri usta olarak devam ettiriyorum.  İlk etapta İstanbul Ataşehir’de faliyet gösteren firmamız yakın zaman da İstanbul’un tüm semtlerine yayıldı. İstanbul’un en büyük firmalarından biri olmak için çaba sarf eden firmamız İstanbul’un en iyi firmaları arasına girmek için çalışıyor. Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz teşekkürler.

Tesisatta " Başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir " prensibiyle çalışan Türkeri Tesisat’a gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek, sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

 Teknolojik altyapımıza yatırımlar yaparak daha profesyonel ve daha eğitimli personellerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firmamız sıhhi tesisat ( su tesisatı, su kaçağı ) gibi alanlarda faliyet göstermektedir. Kalorifer tesisatı, Doğalgaz tesisatı, su kaçağı tespiti, tıkanık açma, kombi petek bakımı, bakır boru tesisatı, bakır boru kaçağı tespiti, merkezi sistem ısıtması, yerden ısıtma,  gibi bir çok alanda siz müşterilerimizin ihtiyaçları karşılıyoruz.

Uzman kadromuz 7/24 daima iletişime açık haldedir.
Yapılan işlerin arkasında durarak 1 yıl garanti vermektedir